[LOGO]

Galeria Biblioteki Śląskiej w Katowicach

Fotograficzne relacje z wydarzeń w Bibliotece Śląskiej

„Szkoła ciekawa i bezpieczna - nie tylko na lekcjach

Data imprezy: 25 marca 2015 r.
Konferencja inaugurująca kampanię „Szkoła ciekawa i bezpieczna - nie tylko na lekcjach" organizowana w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej" we współpracy z Kuratorium Oświaty w Katowicach.

15 Photos

Konferencja „Ethos rycerski w kulturze”

Data imprezy: 4-5 marca 2015 r.
Konferencja naukowa „Ethos rycerski w kulturze. Tradycje i kontynuacje”. Pierwszego dnia – 4 marca 2015 r. obrady odbywały się w Auli Rady Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, drugiego dnia – 5 marca 2015 r. w Bibliotece Śląskiej w Katowicach.

48 Photos

Konferencja KPN

Data imprezy: 25 lutego 2015 r.
Konferencja KPN.

16 Photos

Sesja naukowa „Praca, etyka – Śląsk”

Data imprezy: 5 listopada 2014 r.
Sesja naukowa „Praca, etyka – Śląsk” przygotowana przez Górnośląskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk im. Walentego Roździeńskiego w Katowicach. W programie wykłady: prof. Franciszka Piontka, prof. Alojzego Czecha i dr Ryszarda Kurka.

15 Photos

Konferencja z okazji Światowego Dnia Osób Jąkających się 2014

Data imprezy: 18 października 2014 r.
VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z okazji Światowego Dnia Osób Jąkających się (ISAD) na temat „Zmierzamy w kierunku płynnej, bezstresowej komunikacji werbalnej”.

20 Photos

Apiterapia – konferencja 2014

Data imprezy: 11 października 2014 r.
Konferencja – Apiterapia jej stan obecny i nadzieje na przyszłość. Org. Polska Fundacja Apiterapii, Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach, Biblioteka Śląska i Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie.

30 Photos

„Zgoda – prezent na Dzień Dziecka” – konferencja

Data imprezy: 29 maja 2014 r.
Konferencja „Zgoda – prezent na Dzień Dziecka” przygotowana w ramach ogólnopolskiej kampanii mediacyjnej przez mediatorów Europejskiej Akademii Negocjacji i Mediacji ENMA.

26 Photos

Konferencja

Data imprezy: 8 maja 2014 r.
Konferencja pt. "Książka dla dzieci – jak to się robi?". Wśród prelegentów byli: Anita Wincencjusz-Patyna, prof. Janusz Górski, Marta Krzywicka, Anna Boboryk, Urszula Palusińska, Joanna Rzyska i Katarzyna Domańska. Konferencji towarzyszył kiermasz książek dla dzieci.

30 Photos

Ekumeniczne Dni Biblii 2014 – sympozjum

Data imprezy: 8 maja 2014 r.
Sympozjum w ramach Ekumenicznych Dni Biblii. W programie m.in. wykłady bp. Pawła Anweilera, ks. bp. Andrzeja Malickiego, ks. dr. Adama Paliona, dr. Piotra Lorka i ks. dr. Tomasza Kusza.

16 Photos

Konferencja „Barwy integracji”

Data imprezy: 3 kwietnia 2014 r.
Konferencja „Barwy integracji” zorganizowana z okazji 20-lecia kształcenia integracyjnego w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnego im. T. Kościuszki w Katowicach.

27 Photos