[LOGO]

Galeria Biblioteki Śląskiej w Katowicach

Fotograficzne relacje z wydarzeń w Bibliotece Śląskiej

Konwersatorium Biblioteki Śląskiej - grudzień 2015

Data imprezy: grudzień 2015
Zajęcia dla seniorów w ramach Konwersatorium Biblioteki Śląskiej.

18 Photos

Magia Kolorów 2015

Data imprezy: 10 grudnia 2015 r.
Wernisaż wystawy prac zgłoszonych na VII Regionalny Konkurs „Magia Kolorów” dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej.

16 Photos

Śląski witraż - spotkanie podsumowujące

Data imprezy: 1 grudnia 2015 r.
Spotkanie podsumowujące projekt "Śląski witraż". Gościem specjalnym był Olgierd Łukaszewicz. Przedsięwzięcie obejmowało cykl warsztatów oraz wyjazdów do miejsc kultury i skierowane było do grup zagrożonych wykluczeniem: osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, osadzonych w areszcie śledczym, a także seniorów. Motywem przewodnim było poznawanie kultury Górnego i Dolnego Śląska. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

16 Photos

Konwersatorium Biblioteki Śląskiej - listopad 2015

Data imprezy: listopad 2015
Zajęcia dla seniorów w ramach Konwersatorium Biblioteki Śląskiej.

24 Photos

Jubileusz Twórcowni

Data imprezy: 26 listopada 2015 r.
Koncert jubileuszowy Twórcowni Forma-T

16 Photos

Śląski witraż - listopad 2015

Data imprezy: listopad 2015 Projekt obejmuje cykl warsztatów oraz wyjazdów do miejsc kultury i skierowany jest do grup zagrożonych wykluczeniem: osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, a także seniorów. Motywem przewodnim będzie poznawanie szeroko rozumianej kultury Górnego Śląska (jak również – choć w mniejszym stopniu – Dolnego Śląska).

32 Photos

Konwersatorium Biblioteki Śląskiej - październik 2015

Data imprezy: październik 2015
Zajęcia dla seniorów w ramach Konwersatorium Biblioteki Śląskiej.

24 Photos

Śląski witraż - wyjazd tematyczny na Dolny Śląsk

Data imprezy: 27-28 października 2015 r.
Wyjazd tematyczny na Dolny Śląsk w ramach projektu „Śląski witraż” – zwiedzanie Paczkowa, Nysy i Brzegu. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Pocysterski Zespół Pałacowo-Klasztorny w Rudach. Przedsięwzięcie obejmowało cykl warsztatów oraz wyjazdów do miejsc kultury i skierowane było do grup zagrożonych wykluczeniem: osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, osadzonych w areszcie śledczym, a także seniorów. Motywem przewodnim było poznawanie kultury Górnego i Dolnego Śląska. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

40 Photos

Śląski witraż - warsztaty edukacyjne

Data imprezy: 23 i 30 października 2015 r.
Warsztaty edukacyjne dla uczestników projektu „Śląski witraż”. Przedsięwzięcie obejmowało cykl warsztatów oraz wyjazdów do miejsc kultury i skierowane było do grup zagrożonych wykluczeniem: osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, osadzonych w areszcie śledczym, a także seniorów. Motywem przewodnim było poznawanie kultury Górnego i Dolnego Śląska. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

14 Photos

Ślaski witraż - zwiedzanie Nikiszowca i Giszowca

Data imprezy: 21 października 2015 r.
Zwiedzanie zabytkowych dzielnic Katowic - Giszowca i Nikiszowca - w ramach projektu „Śląski witraż”. Przedsięwzięcie obejmowało cykl warsztatów oraz wyjazdów do miejsc kultury i skierowane było do grup zagrożonych wykluczeniem: osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, osadzonych w areszcie śledczym, a także seniorów. Motywem przewodnim było poznawanie kultury Górnego i Dolnego Śląska. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

20 Photos