[LOGO]

Galeria Biblioteki Śląskiej w Katowicach

Fotograficzne relacje z wydarzeń w Bibliotece Śląskiej

Znaki Solarne 2

Data imprezy: 3 lipca 2012 r.
Warsztaty artystyczno-filmowe dla dzieci w ramach projektu ZNAKI SOLARNE, realizowane we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA. Prowadzące: Ewa Muc i Anastazja Hadyna.

15 Photos

Znaki Solarne 1

Data imprezy: 2 lipca 2012 r.
Warsztaty artystyczne dla dzieci w ramach projektu ZNAKI SOLARNE (we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA). Prowadząca: Małgorzata Stolarczyk.

11 Photos

„Głośne czytanie dla dzieci” 1

Data imprezy: 28 czerwca 2012 r.
„Głośne czytanie dla dzieci” – akcja literacko-artystyczna dla dzieci w wieku 2–6 lat.

7 Photos

Czytanie Sztuki 14

Data imprezy: 26 czerwca 2012 r.
Warsztaty artystyczne „Talia Kart” nawiązujące do „Alicji w krainie czarów” Lewisa Carrolla w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI (we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA). Prowadząca: Małgorzata Górecka.

10 Photos

Czytanie Sztuki 13

Data imprezy: 22 czerwca 2012 r.
Twórcze warsztaty literackie dla dorosłych i młodzieży w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI (przy współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA Poland). Prowadząca: Izabela Ochman.

7 Photos

Czytanie Sztuki 12

Data imprezy: 22 czerwca 2012 r.
Warsztaty artystyczne w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI, realizowanego we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA. Warsztaty „W krainie czarów” prowadziły: Małgorzata Stolarczyk i Anna Kopeć.

9 Photos

Czytanie Sztuki 11

Data imprezy: 22 czerwca 2012 r.
Twórcze warsztaty artystyczne w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI we współpracy z Polskim Komiteten Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA. Warsztaty prowadziła Monika Ostrowska-Cichy.

8 Photos

Promocja tomiku poezji Marianny Dolniak

Data imprezy: 21 czerwca 2012 r.
Promocja tomiku poezji Marianny Dolniak pt. „Riposta”.

20 Photos

ABCadło Idei 2

Data imprezy: 15 czerwca 2012 r.
Drugie seminarium w ramach projektu „ABCadło IDEI („Z-Zmiany”), przy współpracy z Fundacją Res Publika im. Henryka Krzeczkowskiego w Warszawie. Gościem spotkania był Edwin Bendyk – dziennikarz, publicysta, autor książek „Bunt sieci” i „Miłość, wojna, rewolucja. Szkice na czas kryzysu”.

15 Photos

Czytanie Sztuki 10

Data imprezy: 14 czerwca 2012 r.
Agnieszka Maroszek-Skrzydło i Agnieszka Badura (InSEA) przeprowadziły warsztaty artystyczne dla dzieci z cyklu CZYTANIE SZTUKI.

20 Photos