[LOGO]

Galeria Biblioteki Śląskiej w Katowicach

Fotograficzne relacje z wydarzeń w Bibliotece Śląskiej

Czytanie Sztuki 13

Data imprezy: 22 czerwca 2012 r.
Twórcze warsztaty literackie dla dorosłych i młodzieży w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI (przy współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA Poland). Prowadząca: Izabela Ochman.

7 Photos

Czytanie Sztuki 12

Data imprezy: 22 czerwca 2012 r.
Warsztaty artystyczne w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI, realizowanego we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA. Warsztaty „W krainie czarów” prowadziły: Małgorzata Stolarczyk i Anna Kopeć.

9 Photos

Czytanie Sztuki 11

Data imprezy: 22 czerwca 2012 r.
Twórcze warsztaty artystyczne w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI we współpracy z Polskim Komiteten Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA. Warsztaty prowadziła Monika Ostrowska-Cichy.

8 Photos

Promocja tomiku poezji Marianny Dolniak

Data imprezy: 21 czerwca 2012 r.
Promocja tomiku poezji Marianny Dolniak pt. „Riposta”.

20 Photos

ABCadło Idei 2

Data imprezy: 15 czerwca 2012 r.
Drugie seminarium w ramach projektu „ABCadło IDEI („Z-Zmiany”), przy współpracy z Fundacją Res Publika im. Henryka Krzeczkowskiego w Warszawie. Gościem spotkania był Edwin Bendyk – dziennikarz, publicysta, autor książek „Bunt sieci” i „Miłość, wojna, rewolucja. Szkice na czas kryzysu”.

15 Photos

Czytanie Sztuki 10

Data imprezy: 14 czerwca 2012 r.
Agnieszka Maroszek-Skrzydło i Agnieszka Badura (InSEA) przeprowadziły warsztaty artystyczne dla dzieci z cyklu CZYTANIE SZTUKI.

20 Photos

Czytanie Sztuki 9

Data imprezy: 13 czerwca 2012 r.
Warsztaty artystyczne w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA.

14 Photos

Dźwiękomalowanie 2

Data imprezy: 12 czerwca 2012 r.
Warsztaty muzyczne z cyklu DŹWIĘKOMALOWANIE, we współpracy z Instytutem Upowszechniania Muzyki SILESIA. Uczestniczyły w nim dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Rudzie Śląskiej.

29 Photos

Czytanie Sztuki 8

Data imprezy: 8 czerwca 2012 r.
Uczestnicy warsztatów literackich zmagali się z tematem „Istota rzeczy” na podstawie książki „Rzeczy” Georgesa Pereca. Prowadząca Izabela Ochman (InSEA).

25 Photos

Fruwający Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej 1

Data imprezy: 1 czerwca 2012 r.
Z okazji Dnia Dziecka w Przedszkolu Miejskim nr 35 w Katowicach odbyła się akcja artystyczna „Cudowny ogród” w ramach projektu Fruwający Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej.

20 Photos