[LOGO]

Galeria Biblioteki Śląskiej w Katowicach

Fotograficzne relacje z wydarzeń w Bibliotece Śląskiej

Czytanie Sztuki 7

Data imprezy: 24 maja 2012 r.
W ramach projektu CZYTANIE SZTUKI odbyły się warsztaty artystyczne „Gdybym była przyjaciółką Alicji”, prowadzone przez Agnieszkę Maroszek-Skrzydło i Agnieszkę Badurę (InSEA). Udział w nich wzięli uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 67 w Katowicach.

14 Photos

Czytanie Sztuki 6

Data imprezy: 23 maja 2012 r.
Twórcze warsztaty literackie w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI (we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA).

13 Photos

Czytanie Sztuki 5

Data imprezy: 22 maja 2012 r.
Warsztaty artystyczne na podstawie „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI (we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA).

25 Photos

Czytanie Sztuki 4

Data imprezy: 22 maja 2012 r.
Warsztaty artystyczne dla dzieci na podstawie „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla (we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA).

16 Photos

Noc Muzeów 2012 r.

Data imprezy: 19–20 maja 2012 r.
Noc Muzeów w Domu Oświatowym Biblioteki Śląskiej.

25 Photos

ABCadło Idei 1

Data imprezy: 18 maja 2012 r.
Spotkanie w ramach projektu ABCadło IDEI przy współpracy z Fundacją Res Publika im. Henryka Krzeczkowskiego w Warszawie. Gościem spotkania był Paweł Dunin-Wąsowicz.

14 Photos

Warsztaty filozoficzne 1

Data imprezy: 17 maja 2012 r.
Warsztaty filozoficzne dla dzieci i młodzieży w ramach projektu KRAINA FILOZOFII, realizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Myśli Filozoficznej „Eudaimonia”.

12 Photos

Warsztaty ekologiczne 1

Data imprezy: 15 maja 2012 r.
Warsztaty w ramach projektu PIĘKNY ŚWIAT, realizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Ekologiczno-Kulturalnym – Klub Gaja.

11 Photos

Czytanie Sztuki 3

Data imprezy: 11 maja 2012 r.
Twórcze warsztaty literackie dla młodzieży i dorosłych w ramach projektu CZYTANIE SZTUKI, realizowanego we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA. Prowadząca: Izabela Ochman.

5 Photos

Dźwiękomalowanie 1

Data imprezy: 9 maja 2012 r.
Twórcze warsztaty muzyczne, zorganizowane we współpracy z Instytucją Promocji i Upowszechniania Muzyki SILESIA. Uczestnicy: dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13 z Rudy Śląskiej.

16 Photos